Joomla Destek    Joomla kullanıma sunulduğu 2005 yılından bu yana web sitelerine sağlam bir alt yapı oluşturma yeteneği ve kullanım kolaylığı ve de ihtiyaçlara göre sürekli yenilenen sürümleri ile dünyadaki en popüler içerik yönetim sistemi haline gelmiştir.

    2011 yılında en iyi açık kaynak içerik yönetim sistemi ödülünü de kazanmış olan Joomla nın yenilenen her sürümü bir öncekinden yapı olarak farklılaştığı gibi çok daha fazla detayı da içinde barındırmakta olup her yeni sürümün özelliklerini adeta yeniden keşfetmek gerekmektedir.

    Joomla nın farklı amaçlara yönelik web siteleri oluşturulmasına olanak sağlayan eklentilerin joomla üzerine adaptasyonu ve de kullanımı, bir önceki sürümden yeni sürüme geçiş için yapılacak yükseltme işlemleri, zaruri nedenlerle joomla sitelerin farklı sunucular üzerine taşınması, yedekleme işlemleri gereksinimleri,  kullanımdan kaynaklanan veya farklı nedenler ile ortaya çıkabilecek ve de sitelerin normal işlevlerini yerine getirmesine engel teşkil edebilecek sorunlar doğal olarak joomla destek talebini de kaçınılmaz hale getirmiştir.

    Sitemiz bu kaçınılmaz hale gelen destek taleplerini karşılamaya yönelik olarak oluşturulmuş bir Joomla teknik servis sitesidir. Sitemiz üzerinden verilen her türlü hizmet ücrete tabidir. Sitemizde yayınlanan iletişim araçlarından herhangi biri ile Joomla siteleriniz için ücretli teknik servis hizmeti talebinde bulunabilirsiniz.